دانش برندینگ و تبلیغات

بازارسازی و فروش ایده آل

هر فردی که برای خود شغلی تعریف کرده و برای پیشرفت آن تلاش می‌کند، به دو اصل بازارسازی و فروش ایده آل نیاز دارد ... و این دو اصل عملی نمی‌شود،! مگر با مشاوره دقیق و صحیح توسط فرد متخصص در این بخش .

کانون بلیغاتی یول می‌تواند بعنوان مشاور و یا مجری از اولین قدم و یا قبل از اقدام به شروع فعالیتی، کنار شما باشد، تا بتوانید با صرف هزینه معقول و با روشهای بروز به هدف ایده آل خود برسید ...

امروزه فروش تنها به داد و ستد فیزیکی اطلاق نمی‌شود، بلکه ارائه خدمات مجازی یا غیر مجازی در قبال وجه و یا تهاتر نیز گفته می‌شود .

فروش ایده آل به خودی خود امکان پذیر نمی‌باشد، بلکه به برنامه ریزی و بستر سازی متناسب نیاز دارد. برندسازی و تبلیغات هدفمند دو اصل فروش می‌باشند که برای بازارسازی کمک می‌کنند.

برندسازی ؟!

برندسازی یعنی تداعی خدماتی یا محصولی با نام خاص.

از گذشته شنیده‌ایم غذاخوری فلانی کبابش معروفه یا فلان قصابی گوشتاش خوبه، استفاده از این صفتها همان برندینگ است، که در گذشته محدود به محله یا نهایتا شهر بود، اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات، نامحدود شده و می‌تواند جهانی شود . برندسازی شاید راحتتر باشد اما نگهداشتن برند در اوج کار آسانی نیست و این اصلی است که برندهای داخلی به آن توجهی ندارند و از همین ناحیه ضربه می‌خورند .

تبلیغات؟!

واژه تبلیغات را بارها و بارها شنیده‌ایم، ولی، اکثر افراد معنی درست آنرا نمی‌دانند، و بخاطر اینکه با معنی آن آشنایی کافی را ندارند در اعمال خود دچار اشتباه می‌شوند.

تبلیغات در عام به این معنی است که، با صرف هزینه کم بتوان برند خود را مطرح کرد و یا با صرف هزینه‌ گزاف خوب درخشید، در حالی که اصول تبلیغات، ماوراء افکار عام است.

اولین اصلی که باید در تبلیغات به آن توجه کرد، هدف از تبلیغات است، گاهی برندی با هدف عقب نماندن از رقابت با رقبا خود تبلیغ می‌کند و صرفا به این دلیل تبلیغ می‌کند، و یا گاهی  برندی فقط برای مشهور شدن تبلیغ می‌کند، دانشی که بتوان برای هر هدف روشی  و راه حلی اجرا کرد، دانش تبلیغات است.

کانون تبلیغاتی یول با تجریه و دانش فنی خود در صنعت تبلیغات آماده ارائه مشاوره رایگان جهت رسیدن به اهداف برندهای مختلف می‌باشد .

برای ارتباط با ما می‌تواند از منو تماس با ما، با ما در تماس باشید   

اخبار و رویدادها
عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات