اخبار و رویدادها
عضویت در خبرنامه
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات
درباره ما

کانون تبلیغاتی یول مبتکر طرحهای نوین در سال 1393 بطور رسمی و منسجم شروع به فعالیت نموده است . از اهداف و اعم فعالیت های اصلی این کانون اطلاع رسانی ، فرهنگ سازی و بالابردن سطح آگاهی جامعه می باشد . 
در راستای تحقق بخشیدن به آرمانهای ایده آل خود ، در اولین قدم ، همراهی با صنعت حمل و نقل ، اقدام به چاپ و انتشار نشریه همراه مسافر با نام یول بود . این کانون پیرو اجرایی نمودن اهداف خود ، طرحی با نام ایمن سازی توشه مسافر برای بالا بردن امنیت توشه همراه مسافر مطرح و در سدد اجرایی نمودن طرح فوق می باشد . این کانون در راستای اهداف فرهنگ سازی خود حامی موسسه هنری کاروان خنده نفیس بوده تا بتواند به آرمانهای خود جامع عمل بپوشاند .

و اینک با سبکی نوین در تبلیغات ، در قالب آگهی نامه یول  به مسافرین اتوبوس های شرکت رویال سفر ایرانیان از  پایانه بیهقی تهران به تبریز توزیع می گردد ، در خدمت جامعه می باشد .

شایان ذکر است ابتکار در عمل ما را بدین وا داشت تا این آگهی نامه را مجهز به واقعیت افزوده کنیم  که یکی از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی در جهان می باشد . که می توانید در بخش واقعیت افزوده با این تکنولوژی آشنا شوید